Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Messengeren a chat színátmenet...

Messengeren a chat színátmenetet hogyan lehet előhozni Huawei telefonon?

Figyelt kérdés

A legújabb verzió van letelepítve,más androidos telefonokon sorra látom,hogy működik ez az opció,csak nálam nem. A kérdésem,hogy ez Huaweien nem elérhető lehetőség, vagy mi lehet a probléma?

Nálatok is így van?

Köszi a választ.



2018. okt. 7. 15:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát sejtettem,hogy nem vaktában adod a válaszokat. :)

Viszont akkor nincs más hátra,mint a várakozás,hátha megszán a sors,és engedélyezi azt a nyavalyás frissítést. :P

2018. okt. 8. 19:38
 12/13 anonim válasza:
Nekem se engedi a színatmenetes chatet a Huawei telomon, sőt a tabletemen se.
2018. dec. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Update: Itthon van Iphone 7, illetve Huawei P8 Lite is, amiken akkor épp nem volt elérhető az új kinézet. Na, egy ideje ezeken az eszközökön is aktiválódott a kinézet, szóval modellhez kötött, hogy melyiknél aktiválódik. Hivatalos infót a támogatott eszközök listájáról nem találtam, de ahogy észre vettem és ahogy ezt már említettem, nem Android verzióhoz kötött a kinézet megléte.
2018. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!