Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amin még lehetséges Windows 7...

Amin még lehetséges Windows 7 telepítés, milyen újgenerációs számítógépet vegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mostani Asus alaplapoknál van Windows 7 támogatás (Ryzen 2. generációs processzorokat kezelő Prime alaplapot néztem), Intel Asus alaplapoknál nem tudom mi a helyzet.

Ryzen 5 2600X processzort néztem ki, Asus Prime B450-Plus alaplappal. Van esélye, hogy nem ütközöm mindenféle kompatibilitási problémába, netán a telepítőbe tudnám integrálni Asus oldalán fent lévő driver-eket?



2018. okt. 13. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Ryzenek már az első generációtól se szerették a 7-et, de ez lényegében annyit jelent, hogy a 7-es felmegy, csak az update fog kuruttyolni, hogy nem tetszik neki a procit. Mókolással elvileg kezelhető a probléma, ha érdekel, keress rá!


Egyébként a Skylake procikig (6XXX) bezárólag vannak barátságban a 7-sel, a Kaby Lake (7XXX) már nem szereti.

2018. okt. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
8. generációs intel proceszorral és Gigabyte Z370-es szériákhoz van windows 7-es driver támogatás és működik is.
2018. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!