Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Huawei telefonra iPhone emoji?

Huawei telefonra iPhone emoji?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy szeretnék iPhone-os emojit a huawei telefonomra. Van ugye a Huawei Themes, de ha az ios emojikat beállítom, utána már nem tudom a betűtípust megváltoztatni. Tehát ha az emojit beállítom, akkor betűtípust nem tudom, de ha betűtípuat állítok be, akkor meg emojit nem tudok. És ugye ezeket mind az alap Témák alkalmazásnál tudom berakni. Tehát a kérdésem, hogy lehet mindkettőt EGYSZERRE beállítani?

2018. okt. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák...
2018. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz a kérdésre normális választ adni akkor nem kell odaírni semmit. Köszi xd
2018. okt. 21. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

vegyél iphonet ,

nem is olyan nehéz ,

2018. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már hasonló problémám.

Én azt csináltam, hogy gépre átraktam mindkettő betűtípus fájlt, és programmal összefésültem a kettőt, hogy az elsőből a betűk, a másodikból az emojik legyenek meg, és az így született betűtípust állítottam be ^^

2018. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!