Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10, azonnal bezáródik...

Windows 10, azonnal bezáródik a Microsoft Store, megoldás?

Figyelt kérdés

Windows 10 pro 64bit.


Eddig tök jó müködött ,ma már állandóan bezáródik amint meg akarom nyitni. Elkezd betölteni aztán kilép.


Olvastam,hogy meg kell nézni nincs e rendszerfrissités,volt, le is töltötte, ujrainditás is volt,de nem lett jobb.

Sok helyen irták,hogy nézzem meg az időzónát ,de az is oké.

Ujratelepitettem (Powershellel) a Store-t ,de semmi.

Toroltem az adatokat ,de semmi.


Megoldás?



2018. okt. 31. 19:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na hat ezt en nemertem. Vissza lett allitva ,be is jott rendesen a Store. Kozben elkezdte letoltogetni a frissiteseket meg bejelentkeztem a Microsoft fiokomba es mar nem jon be..

Mi lehet ez?..

2018. nov. 1. 01:29
 12/13 anonim ***** válasza:

A Windows 10-zel alapvetően semmi probléma nincsen, kivéve ha valaki nem kezeskedik a rendszer karbantartásáról. Ez utóbbi a felhasználók 99%-át érinti, ezért a legtöbb ember azt állítja, hogy rossz a Windows 10.

Amikre figyelni kell:

Lehetőleg Windows 10 Pro-t használj, mert ott ki lehet kapcsolni a frissítéseket, így megszabadulhatsz a sok szenvedéstől. Mindenki eldönti, utánaolvasás alapján, hogy neki megéri-e a biztinsági kockázat a nagyobb teljesítményű gépért cserébe.


Lehetőleg ne frissíts a nagyfrissítésekre, mert eleinte nagy hibák is előfordulhatnak benne. Szerintem bonyolultnak hangzik, de nagy frissítéskor egyszerűbb tiszta telepítéssel frissíteni, amikir már tudod, hogy az új verzióval ninscenek gondok.

Az áruházat a hibaelhárításnál tudod helyreállítani. Vezérlőpultból vagy a Gépházból is elérheted, vagy használd a keresőket.

2018. nov. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldodott meg ,vegul feltelepitettem egy windows7-et ,amit frissitettem windows 10-re ,igy mar jo.
2018. nov. 3. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!