Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma felvett...

Mi lehet a probléma felvett videó konvertálásánál, hogy ilyen kicsi lesz a kép?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy felveszek játékból videót, majd amikor szerkesztek rajta (muszáj sajnos), akkor összehúzza kis méretűre a végeredményt, óriási fekete keretet hagyva, szinte élvezhetetlen.


Itt van például ez, frissen töltöttem fel, csak próbaképpen: https://www.youtube.com/watch?v=NFia1LmWMNk&feature=youtu.be


Látszik hogy hatalmas a keret, élvezhetetlen. Nem a felvevővel van a baj, mert akkor még minden oké, teljes képernyős, a szerkesztés és/vagy a mentés során rakja ilyen kicsibe. WonderShare Video Editor a program neve amit használok. Valaki tud segíteni hogy mi a baj, vagy ajánlani helyette másik programot ami ingyenes? A méretbeállításoknál már mindenfélét állítottam, 1024x768, 1920x1080 stb., mindig ez lesz. Akár a 16:9, akár a 4:3 képarányt választom.


Előre is köszi a segítséget! (Videón nem röhögni, direkt bemutatónak van fenn, nem kell komolyan venni...)



2018. nov. 8. 23:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A te videód egy fokkal jobb, de a legjobb az lenne ha megmaradna teljes képernyősnek. Lehetséges hogy másik videoszerkesztő után kell néznem. Hiszen az eredeti videók meg jók, de sajnos legtöbbször kell hozzá vágni, szerkeszteni hogy olyan legyen amilyet akar az ember, szóval sajnos azt nem tudom mindig megtenni hogy a nyers felvételt töltöm fel...
2018. nov. 11. 12:24
 12/18 DjImipapa ***** válasza:
Mégegyszer mondom. Ahhoz, hogy lássam, kell egy nyers kis videó(mega.zn, vagy akármilyen) tárhelyről letölthetően.....
2018. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos olyanom nincsen.
2018. nov. 11. 17:14
 14/18 DjImipapa ***** válasza:
Milyened nincsen? Ne is haragudj, segíteni csak úgy lehet, ha te is akarod....:(
2018. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 DjImipapa ***** válasza:

[link]

Ide feltöltöd a nyers anyagot, linket átadod, és nálam is a nyers lesz. Avval tudom megnézni a problémát. Gyanúm továbbra is, hogy a monitorod nem 16:9-es.....

2018. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
2018. nov. 11. 23:01
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez elvileg a nyers. Nem tudom meg tudod-e nézni.
2018. nov. 11. 23:01
 18/18 DjImipapa ***** válasza:
Valami nem kerek, saját megaprofilomat adja be...:(
2018. nov. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!