Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a TV-met használn...

Hogyan tudom a TV-met használni Adobe Premiere Pro CC 2018-ban, mint preview monitor?

Figyelt kérdés
Van erre valami megoldás? Lehetséges egyáltalán? A Preferences -> Playback menüben csak az Adobe DV opció van.

2018. nov. 13. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem használ tévét ilyen célra.
2018. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes ember nem válaszol ilyet :) Mint írtam, preview monitorként szeretném használni, ugyanis kell a sávok szerkesztéséhez a hely és úgy jobban látnám, több helyem lenne. A másik, meg, hogy manapság a tv-k elég jó minőségűek ahhoz, hogy majdnem megfelelő képet adjanak a munkáról :) De hát ha nem értesz hozzá, akkor felesleges volt ide írnod, de hadd ne mondjam el újra, hogy a sávok szerkesztése miatt kéne a külső kép.
2018. nov. 13. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
6 év televíziós tapasztalattal biztosan nem értek hozzá. Nyilván. Nem véletlenül használunk monitorokat, és nem tévéket.
2018. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem érted :) A kérdés adott, kérlek ne térjünk el a témától! Ismét leírom: a sávok miatt kell, hogy jobban átlássam, de közben a képet is kell látni. Nyilán majd amikor a színek, expozíció, stb beállítások jönnek, nem a tv-t fogom használni :) Remélem így már érted. De a kérdésre nem kaptam választ, de gondolom fogalmad sincs.
2018. nov. 13. 20:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sokmindent megértek, kivéve az ostobaságot. Amit pedig te akarsz, az az. Remélem érted.
2018. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem értem miért lenne ostobaság :) Egy kérdést tettem fel, amit nem tudtál megválaszolni. Csak ha nem tudod rá a választ, akkor nem tudom miért kell feleslegesen írogatni :)

Az az ostobaság, hogy nem a kérdésre válaszolsz :) A kérdés továbbra is adott, szerintem érthető is, ennél többet nem tudok tenni érted sajnos :)

Kérlek ha nem tudsz válaszolni, akkor ne írj! Nem a sértegetésre vagyok kíváncsi, hanem szeretnék a kérdésemre választ kapni, köszönöm! További szép estét! :)

2018. nov. 13. 20:42
 7/9 DjImipapa ***** válasza:
Gondolom hdmi összeköttetéssel lehet elérni a kívánt funkciót...😃
2018. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen, de valamiért nem ismeri fel, vagy nem látja a program. Csak nem tudom hogyan lehet felismertetni vele :/
2018. nov. 13. 20:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jelentem, sikerült megoldanom! Tökéletesen működik, pont így gondoltam :) A monitoron a videósávok és hangsávok, a tv-n meg a preview :)
2018. nov. 13. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!