Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok videót szerkeszteni...

Hogy tudok videót szerkeszteni Iphoneval?

Figyelt kérdés

Viva videoval probaltam, szülinapi videót szeretnék olyan, hogy zene szol es mennek a képek. Igen a viva video csak Itunes zenét enged de az a zene amit én szeretnék még csak nem is találja meg.

Van valami egyszerűbb megoldás? Vagy program amihez nem szükséges a zenének letöltve lennie? Légyszi valaki segítsen.


2018. nov. 26. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért akar valaki fogkefével biciklit hegeszteni!


Egyszerűen egy mobil nem való arra, hogy videót szerkessz rajta. Ahhoz rendes számítógép kell, mert ha meg is lehet vele oldani, akkor is kínlódás az egész!

2018. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értettem sose. Videót szerkeszteni, konvertálni, meg zenét vagy képet szerkeszteni mobilon...

És akkor még tele is van kötöttségekkel...

2018. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor hogy csinaljam?
2018. nov. 26. 20:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Első írta. Asztali számítógépen, de ehhez még egy laptop is kevésbé szenvedős, mint egy telefon...
2018. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oke de milyen programmal?
2018. nov. 26. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:

nem azert de tabon mar csinaltam, (samsung) vagyis nem tudok segiteni bocsi,


h mit csinaltam, 2 vidi egyik vege rosz masik eleje jo

és ketto oszevagasa+alá zenék, kb fér ora volt tanulással egyutt,

ált isk 8-dikban csinaltuk info szakkoron aszem(lehet h oran)

2018. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tabaki ***** válasza:

„Oke de milyen programmal?”

Állandóan mantrázzuk az ingyenes videószerkesztők listáját, hadd ne kelljen századjára bemásolni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

2018. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Egesz nyugodtan lehet videot szerkeszteni mobilon. Egyatalan nem kell hozza szamitogep.

iMovie alkalmazas az Appletol. Vannak benne zenek is minden alkalomra ès tèmák.

Eszre sem lehet venni, hogy mobillal van csinalva. Szerintem tokeletes videokat lehet vele szerkeszteni MOBILON is

2021. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, persze, ha a szerkesztés alatt azt érted, hogy a listából választott animációt/zenét berakod meg képekből csináls slideshow-t. De ha konkrétan szerkesztésről van szó (tehát pl. bizonyos részt kivágni, két videó között transition, feliratozás, stb) az már kínszenvedés mobilon. A mobil nem erre való!
2021. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Siman lehet iMovieban is az elobb felsoroltakat csinalni. Nyilvan nem profi modon de egy halando ember szamara 100%-ig tokeletes!
2021. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!