Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve annak a programnak...

Mi a neve annak a programnak amivel videókat lehet szerkeszteni javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok van néhány esküvői videóm amik fejel lefele vannak ill oldalra vannak borulva.

Elvileg van olyan program amivel ezt a hibát lehet korrigálni, ha van ilyen akkor mi a neve?

Mit keresek?



#videószerkesztő #videójavítás
2018. szept. 16. 08:20
1 2
 1/11 DjImipapa ***** válasza:
Komoly a kérdés? Már a kategória maga megadja a választ, videószerkesztő. Azon belül meg hogy a sok találatból melyik válik be az egyéni....:)
2018. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű program, lehet elég... Free Video Flip and Rotate
2018. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Keresek de nem találok meg felelőt.

három félével próbálkoztam eddig és vagy reklám verzió vagy nincs ilyen opció benne vagy nem lehet installálni mert vírust érzékel a gép!

2018. szept. 16. 09:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Free Video Flip and Rotate...nem telepíthető?
2018. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 belapus ***** válasza:

Ha pedig egy kicsit komolyabb alkalmazást keresel, a SharewareOnSale oldalon még éppen elérhető ingyenesen a CyberLink Director Suite.

4 szoftvert tartalmaz, köztük egy videószerkesztőt.

2018. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tabaki ***** válasza:

#3:


Ez érdekes, mert nem emlékszem rá, hogy valaha is ajánlottunk volna ilyen hasznavehetetlen trágyákat normális program helyett. Talán érdemes lenne megnevezned ezeket, hogy ezentúl vegyük ki őket a felsorolásból. Nem kár értük, elvégre így is tucatszám marad még, nemde?

Én a magam részéről nem ismerek olyan videószerkesztőt, amelyikkel ne lehetne megcsinálni, igaz, hogy Avidemuxnál nem is adom alább...

2018. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Van abban igazság amit mondasz!

Csak én mindég kifogom az olyan okostojásokat akik vagy nem olvassák el a kérdést vagy egyszerűen csak oda fingják válaszként hogy a google a barátod, google, benne van a megoldás a kérdésben ecet, ecet

baszus ha segítséget kér az ember akkor valószínű hogy nem tudja hogy mire van szüksége ill próbálkozott már a googlén.


amúgy a progik amikel fel sültünk így vagy úgy: - filmora

- videopad

- openshot

- Movavi

video

editor

- Windows

movie

editor

2018. szept. 17. 07:19
 8/11 tabaki ***** válasza:

„Csak én mindég kifogom az olyan okostojásokat akik... ...csak odafingják válaszként hogy a google a barátod, google, benne van a megoldás a kérdésben ecet, ecet”


Ezt a megjegyzésedet nem egészen értem, de úgy tűnik, most az egyszer nem volt szerencséd, kaptál programnevet is, és senki nem hozakodott elő a Guglival. Legfeljebb a helybeli keresősorral, amelynek a saját „videószerkesztő” témacímkédre kiadott 42 oldalnyi találatában csak az ingyenesek között is bogarászhattál volna alkalmas programokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

A te esetedben a leghétköznapibb 90 (illetve 180) fokos elforgatásról van szó. Én sebtiben az OpenShot, ShotCut, VSDC és a Blender programokkal próbálkoztam, ezek mind tudják, internetes rákeresés alapján valószínűsítem, hogy a VideoPad Free, Windows Movie Maker és a VirtualDub is. A Lightworksről meg a fizetős profiszoftverekről látatlanban feltételezem, hogy képesek rá.

A feladat, kevésbé kényelmesen, de megoldható VLCvel, parancssoros FFMpeggel is.

Ezek közül meg egyiket sem próbáltam, de elvileg épp erre valók:

[link]

2018. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Háát papuskám, nem értelek. Free Video Flip and Rotate a világ legegyszerűbb programja, pont azt a célt szolgálja, amit szeretnél... Semmi extra, célprogram.


De az Ajánlott AviDemux is príma lenne...

2018. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 DjImipapa ***** válasza:
Most már kiment a biztosítékom... írod, amikkel próbálkoztunk.....b@mmeg, nem próbálkozni kell, hanem a programok használatát elsajátítani! Pl.: videopad? simán forgatja, ha tudod mit hogyan. Ahogy a többi is!!!!:(
2018. szept. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!