Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy hdd egyik alkonytárát...

Ha egy hdd egyik alkonytárát folyamatosan dropboxba szinkronizálom, és a hdd megsérül s egyes fáljok nem láthatóak többé akkor azt a drpbox szinkronizáció lévén törli?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy törli. A könyvtárban azt hiszem egyéb metafájlok is vannnak, amik alapján szinkronizál (lement bizonyos állapotot) és lehet érzékeli, hogy megsérült...

Van benne olyan védelem, hogy szinkronizált fájlok előző állapot visszahozható, valamint - nem tudom ingyenesben mi a helyzet - mintha olyan is lenne hogy 90 napon belül visszaállíthatóak a törölt fájlok.

Lehet se a szinkronizálási előző állapot és a másik opció nincs az ingyenes változatba, nem tudom.

2018. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha törlődik egy file, azt törli a Dropbox könyvtárból is, ellenben ha HDD hiba miatt megsérül valami, az úgy szokott jelentkezni, hogy bizonyos fileok vagy az egész HDD olvashatatlan lesz. Ilyen esetben a Dropbox-ban meglesznek az adatok.

Egyébként volt egy gép, ahol beszedtek egy zsarolóvírust, ami végig ment a Dropbox folderen is. Szépen letitkosította és átnevezte a fileokat. A Dropbox pedig annak rendje módja szerint feltöltötte a titkosított fájlokat a felhőbe és letöltötte a felhőből az eredeti változatokat. Minden adat megmaradt, ami a Dropboxban volt.

2018. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

OFF

Ez az "alkonytár" könnyeket csalt a szemembe... imádom a költészetet!

ON

2018. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csodálatos ez az emberi faj. Felemelő élmény végignézni mennyire sokszínű. Nekem egészen más dolgok csalnak könnyeket a szemembe. Pl. az, ha szarás közben bereped az aranyerem.
2018. dec. 4. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!