Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » McAfee Security Scan Plus -...

McAfee Security Scan Plus - Mire jó? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Kiírta a gépem,hogy egy új program telepítve,megnéztem és ez volt az. Nem merem letörölni.Mit tegyek?
2010. jún. 27. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Hogy hívnak?
2010. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nekem ahogy frissítette a a mozilát meg az adobe playert akkor telepítette.

Tényéeg mire jó? ha nem jó semmire akkor letörlöm

2010. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is akkor adta ki, de én nem töltöttem le!

Szerintem csak egy egyszerű vírus-és kénprogramkereső, olyan meg már van az én gépemen(NOD32)!

2010. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mikor a flash playert letöltöttem vele együtt lejött nekem is.Én sem tudom mit kezdjek vele.Kasperskym már van és úgy hallottam,hogy az antivírusok ütik egymást.Már egyszer letöröltem de lejött még egyszer.Én is kíváncsian várom,hátha valaki megírja mi is ez
2011. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is le szokta hozni, bár ahol csak lehet kiveszem a pipát, hogy leszedje azt is. Ez egy kémprogram-kereső program, nem jó semmire ha van NOD vagy Kaspersky, nyugodtan le lehet törölni, csak a helyet fogja. :)
2012. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A kérdésben szereplő program gyártójáról itt olvasható további információ:

[link]

Itt pedig magáról a programól további információ, de ez angol nyelvű:

[link]

2013. febr. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez is egy kéretlen alkalmazás ami úgy települ hogy észre sem veszed, én most raktam újra az egész rendszerem, és már tudatosan nem rakok fel semmit, mint ami szükséges, mindig kiveszem a pipákat ilyan toolbarokból, automatikus frissítésekből (spamokból). igazából a pofátlanság már a szoftvergyártókat is elérte úgyhogy itt már nem is kérdezi meg hogy kell-e, vagy nincs eldugott lehetőség, hogy esetleg nincs szükségem a sz@arotokra, pofátlanul feltelepül :D no comment... irtom is le azon nyomban
2013. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!