Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gta4 ben mikor feltelepítem....

A gta4 ben mikor feltelepítem. (? )

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a GTA4 et és az első küldetés az az a fuvarozós küldetés. Vezetem az autót és egy idő múlva úgy veszem észre, h elkezd füstölni az autó motorja és a képernyő így, öm... hogy is mondjam? El kezd ugrálni (mint a GTA Vice Cityben amikor Phil-t el kell szállítani a kórházba) ha kiszállok az autóból, akkor is himbálózik a képernyő! Jah! És az autó irányíthatatlan lesz, nem tudok fékezni és megy előre és csak gyorsul...

5letek? / Tippek?


2010. jún. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
screen waving, írd be googleba. Írott játékoknál előforduló hiba. Nekem kb a 40. küldetés körül jött elő. Azóta se játszottam vele. Minden javítási módot kipróbáltam, ami votl rá ,de nem lett jó.
2010. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen,eredeti?

mert ha nem akkor keress másik crackket

2010. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem, sajnos nem eredeti, de nem baj mert van eredetim is XD

De mit kell, h tegyek? újra telepíteni az eredetivel, vagy az eredeti lemezről indítani?

2010. jún. 27. 22:15
 4/7 anonim válasza:
Ha van eredeti miért nem azzal csináltad?:S
2010. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mert kölcsön van adva=)
2010. jún. 27. 23:43
 6/7 anonim válasza:
valaki nem tudja közületek hogy honnan lehet INGYEN letölteni a BinkSetMemory@8-at? :D
2011. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
thepiratebay.com , nem néztem meg de ha itt fennt van akkro ingyen le tudod szedni:) Máshogy kétlem ha nem ingyenes:)
2011. jún. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!