Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik laptopról egy másikra,...

Egyik laptopról egy másikra, hogy lehet átmásolni játékot a jelenlegi mentésekkel együtt?

Figyelt kérdés

Barátom laptopján szoktam mário 64-el játszani, most a saját gépemen szeretnék vele, csak nem szeretném újrakezdeni. Valahogy át lehet másolni, hogy ott tudjam a saját gépemen folytatni ahol az övén abbahagytam?

Ezt a kérdést már feltettem ma hasonló formában, csak azt nem kérdeztem meg miként lehet?

Köszönöm



2018. dec. 22. 23:50
 1/3 Neon_04 válasza:

Szerintem, nemlehet játékot duplikálni semmien formában. És átvinni sem. Csak öregebb játékokat. Ha újabbal megpróbálod.

Átmennek a fajlok de elindulni nem fog.

2018. dec. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Neon_04 válasza:
Így már más. A saját gépeden is megkell, hogy legyen a játék. Nem jatszottam ezzel a játékal de,amikor elmented a játékban akkor a windows elvileg kiírja, hogy hova mentetted. Azt kell átrakni.
2018. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszönöm
2018. dec. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!