Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az emberek csak azért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek csak azért vannak együtt a jelenlegi párjukkal mert nem találtak még jobbat?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez mennyire igaz mert én manapság ezt figyeltem meg.
2018. aug. 30. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem figyelhetsz meg ilyesmi, mivel nagy valószínűséggel NINCSEN rálátásod több ezer párkapcsolatra amiből lehetne bármiféle mintára következtetni. Az, hogy neked az ismeretségi körödben akadt 1-2 ilyen kapcsolat abból az ég világon NEM következik semmi sem.


Bármilyen hihetetlen sok ember azért van együtt a párjával, mert szeretik egymást és jól meg vannak, nem pedig azért, mert még nem találtak jobbat..

2018. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy "figyelted meg"? Belelátsz az emberek fejébe, vagy mi?


Azt se értem, mit jelent, hogy "jobb"? Az én nézetem az, hogy biztos vagyok benne, hogy van olyan férfi, aki okosabb a páromnál, biztosan van, aki erősebb, és így tovább kvázi minden tulajdonsággal. De összességében, a teljes jellemet, külsőt, szokásokat, az egész emberi lényt figyelembe véve "jobb" nem tudom, hogy lehetne valaki. Definiáld, mit értesz ez alatt.

2018. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
Szerintem igaz. Fosnak az egyedülléttől. Az emberek nagy része ilyen. Főleg a nők, akik inkább összebújnak egy házas formával, minthogy egyedül bontakoznának ki 1-2 évig. Belerokkannának, ha 2 hétig egyedül kéne maradniuk.
2018. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Részben igaz csak:

Az emberek egy része valóban ilyen beletörődő /"nyuszik"/, de leginkább a 40 körüliek, ill. utániak, előtte még kavarognak egymással, másokkal.

Másrészt mintha azt látná az ember, hogy sokan mindenki mindenkivel alapon szórakozik kortól függetlenül...

2018. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megfigyelted...aham....


Sületlenség amiről beszélsz.


De igen vannak ilyen emberek , de ezt nem fogják kiteregetni és ezt nem tudhatod senkiről míg nem ismered meg teljesen és nem látsz a fejükbe.

Akik ilyen kapcsolatban vannak ott, az egyik fél vak, vagy csak tűr és tűr és néha már szánalmas illetve vannak képmutatók is.

2018. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Csak magamról tudok nyilatkozni: azert vagyok a férjemmel, mert szeretemőt és csodás embernek, férfinek, férjnek és apának tartom. Ő a legjobb barátom, a cinkosom, a szeretőm, a családom... minden.
2018. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!