Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Nálatok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Nálatok, hogy ment az udvarlási szakasz? A jelenlegi pároddal mennyi ideje vagytok együtt? Hány évesen jöttél rá, hogy az vagy + zavart az elején? A családod mikor tudta meg, bemutattad a párodat nekik?

Figyelt kérdés
A "nálatok" rész alatt nem úgy értem, hogy a leszbikusok és vagy a biszexek külön faj lennének, csak gondolom én, nehezebb a dolgotok, már csak azért mert nincs ráírva senkire, melyik nemet szereti.

2018. aug. 7. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindig is tudtam, hogy a lányokhoz vonzódok, csak régebben ez nem realizálódott bennem, hogy ez más, mint az átlagnál. Nem zavart, mert ez nem olyan dolog, amit választottam, csak ilyen vagyok. Családom elfogadta, barátok is. Nem mondom, hogy lelkendeztek, de nem is jött a hegyi beszéd, hogy majd kinövöm. Mindig is elég karakteres stílusom volt, nem nagyon zavart mások véleménye.


Többnyire én udvaroltam, én mindig jobban szerettem udvarolni, a barátnőm pedig jobban szereti ha neki udvarolnak. Nem is adta magát könnyen, tudni akarta, hogy nem szórakozok vele. Ő fiatalabb, 24 én 29. Természetesen bemutattam, a családom kedveli őt, de általában mindenki kedveli, mert nagyon aranyos, kedves lány. :) 2 éve vagyunk együtt és fél éve élünk együtt.

2018. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyunk pasik, nincs udvarlás, szimpla ismerkedés, barátkozás van. 4 éve vagyunk együtt, 11 évesen jöttem rá + nem zavart az elején sem meg most sem, meg az elrje és a most között sem zavart sosem; meghalnék ha egy pasival kéne lennem. A családom 21 éves koromban tudta meg, azóta bemutattam minden páromat nekik. Kedvenc színem a sárga, tegnap makarónit ettem ebédre, van egy kis cicàm és szeretem a vígjátékokat. Egyéb kérdés?
2018. aug. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!