Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen tisztogató programot...

Milyen tisztogató programot használtok a Windwshoz?

Figyelt kérdés
Olyanra van szükségem amivel a felesleges, esetleg dupla fájlokat megkereshetem és törölhetem.
2010. jún. 28. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, Windowshoz.
2010. jún. 28. 12:32
 2/5 P.O.C. ***** válasza:
33%
format c:
2010. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ccleaner mert egyszerű és jó
2010. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem windowst használok, de ezt javasolnám:

jv16 (Registry tisztogatás, programmaradványok eltávolítása registryből)

Easy Cleaner (Felesleges fájlok felkutatása, megsemmisítése)

Ashampoo HDD Control, vagy Diskeeper (Töredezettségmentesítés(mind a 2 tudja a IFAAST-ot), lemezkarbantartás)


Ezeket együtt használva patyolat tisztára pucolhatod a géped és gyorsabban fog futni.

2010. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Szerintem a legjobb a Ashampoo WinOptimizer.


Az Ashampoo WinOptimizer különböző eszközök gyűjteménye. Valamennyi a számítógép optimalizálását és kézben tartását szolgálja.


Az Ashampoo WinOptimizer megtisztítja a merevlemezt és eltávolítja a felesleges az adatszemetet. Így tarthatjuk meg a számítógép teljesítményét, ahelyett, hogy az – mint szokásos – egyre inkább csökkenne.


Az új Ashampoo WinOptimizer öt új modult és a és a már korábban megismert egységeket tartalmazza, úgy mint:

- Drive Cleaner

- Tweaking eszközök

- Prozess Manager

- Startup Tuner

- File Wiper

- Egy kattintás optimalizáló

Valamint:

- System Benchmark

- Visual Styler

- Merevlemez-töredezettségmentesítő


Kiegészítésként a sok új beállítás került a programba a kedvelt trükk-eszközök területén.


Elég egy egérkattintás és már tisztítja is az Ashampoo WinOptimizer az egész rendszert. Közben átveszi a program az egész munkát - gyors, hatékony és biztos. A felhasználónak nem kell ismeretekkel rendelkeznie a Windowsról.

Mondhatni szokásos minőség az Ashampoo-tól, és a megszokott könnyű kezelhetőség! *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!