Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben van total...

Windows 10-ben van total commander?

Figyelt kérdés
Az eredeti Windows 10-ben ami rajta van az új laptopon,benne van (volt) a total commander?-vagy most töröltem le? mert letöltöttem,de nem jó,és letöröltem, de elötte nem néztem meg a start menüben hogy be van e építve gyárilag. vagy akkor letöröltem ami eredetileg benne volt?

2018. dec. 30. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beépítve gyárilag total commander, neked kell letölteni.
2018. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Neked elég lenne a DOS is.
2018. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

A Total Commander egy külön szoftver, a Ghisler Software GmbH terméke:

[link]

2018. dec. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A TC nem gyári felszereltsége a Windowsnak, sosem volt.


Innen töltsd le ezt, és kész is vagy:

Total Commander 9.21a (32 és 64 bit)

[link]

2018. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Igor Igorovics ***** válasza:
100%

[link]


Próbáld ki ezt, tökéletes ingyenes aternatíva a fizetős TC helyett. Persze TC is működik, ha nem veszed meg is, de igesítő ablakokat dobál fel közben, és jogellenesen használod.

2018. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 #4 #5 -köszönöm,ezeknek fogok utána nézni.
2018. dec. 30. 18:15
 7/9 tabaki ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Nálam ezek is jól beváltak. Nem törekszenek annyira tökéletes hasonlóságra, mint az Unreal Comander, de általában lelkiismeretesen követik a TC működését. Csak megemlítem, hogy ezenkívül vannak még az eredeti DOS-os Norton Commanderre hajazó karakterképernyős változatok is, mint a FAR Manager, Midnight Commander, WCM Commander, stb. Archaikus megjelenésük ellenére ezek is modern gépeken futó, szintén jól használható fájlkezelők.

2018. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Igor Igorovics ***** válasza:
Az Unreal annyira törekszik, hogy még a TC pluginjeit is támogatja.
2018. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
Így igaz, ez nekem is nagyon tetszett, amikor windowsos koromban próbálgattam egy darabig, de meg kell mondjam, a hétköznapi használatban túl sokat nem kezdtem vele. Ha viszont valaki megszokta a pluginok adta lehetőségeket, annak jó hír, hogy elég csak berakni őket az Unrealba, és ott is működni fognak.
2018. dec. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!