Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ncoreról letiltottak, mert...

Drazicc kérdése:

Ncoreról letiltottak, mert nem seedeltem, viszont én seedelek de mindig 0 byte. Hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
14 napra letiltottak ncoreról olyan hit'n run címen. Bizonyos kbyte-ot vissza kell tölteni, ha sokáig nem töltöm vissza akkor letiltanak. De amit visszatöltenék soha sem kell senkinek mert mindig 0 a forgalom. Hogy lehetne ezen változtatni?
2019. jan. 13. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Alt+O bill-re?
2019. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én bitcometet használok, végignéztem mindent és még mindig nincs meg...
2019. jan. 21. 19:19
 13/19 anonim ***** válasza:

"Auto-start BitComet on Windows startup - Automatikusan elindítja a BitComet-et minden Windows indításakor."

[link]

2019. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat főleg az utolsót. Nos végigolvastam az egészet és igen megtaláltam a


"Auto-resume tasks on BitComet startup - Automatikusan folytatja a BitComet indításakor azokat a leechelési/seedelési folyamatokat, amelyek még az utolsó bezárás előtt aktívak voltak."


szöveget. Viszont nem találom ezt sehol a bitcomete, eszközökben ilyen nincs tuti, 100szor véggnéztem... lehetséges, hogy az orrom előtt van és már csak azért sem veszem észre de nem látom.

2019. jan. 21. 20:53
 15/19 anonim ***** válasza:
Majd felteszem, megnézem. Hányas verziód van?
2019. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Válts klienst! Ki is vághatnak egy rossz kliens miatt.

Az nCore ezt ajánlja:

[link]

2019. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
1.47 van nekem
2019. jan. 22. 09:21
 18/19 anonim ***** válasza:
Végére jutottál azóta?
2019. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem, egyszerűen ösztönösen máris beindítom a feltöltést ahogy bekapcsolom a gépet, de még így is jött már egy figyelmeztetés, hogy a hónap végéig legyen meg a 48 óra, mivel azért naponta nem 10 órán át laptopozom, nincs rá időm, ezért úgy mentem el munkába hogy bekapcsolva hagytam a laptopom, de kezdem azt hinni, hogy annyi amennyibe emiatt fog kerülni az áram, meg a laptop is használódik inkább meg kéne venni a filmeket azt cső nem?
2019. jan. 27. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!