Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » YOUR DROPBOX IS FULL! Pedig...

Zsolt123456123 kérdése:

YOUR DROPBOX IS FULL! Pedig kitöröltem belőle több száz megát, még mindig ezt írja ki és már semmit nem szinkronizál, még egy nyomorék 10 byte-os txt-t se. Mit csináljak, hogy felfogja, hogy töröltem?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A szemetest is nézted már?
2016. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Beléptem a dropbox webes felületére és töröltem a "deleted files" fájlokat (föltételezem ezzel az ottani lomtárat ürítettem)

Egyébként nem ez az egy ami homály számomra.

A gépemen lévő dropbox könyvtárból törlődtem a október előtti képek és videók. Tök jó hogy a webes felületen ott vannak, meg vissza lehet keresni, de mekkora macera már?

2016. dec. 19. 07:17
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez most komolyúristen, hogy még senkinek nem szaladt tele ez a szar rajtam kívül?

Nyilván arról van szó, ha egyszer elérted aztán bekaphatod, vedd meg a pro verziót.

Ami még oké is lenne, de akkor kérem vissza a képeimet meg videokat amiket zárolt, persze letölthetem egyenként azt a pár ezer képet...........hányinger!!!!!

2016. dec. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!