Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van esélyem Junior programozók...

Van esélyem Junior programozóként 40 évesen elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Több éve vágyom arra, hogy webprogramozó legyek, eleinte azt hittem, ha elvégzek egy sulit, akkor az elég lesz hozzá, hogy el is tudjak benne helyezkedni. Ezért el is kezdtem Szegeden a programtervező informatikus szakot Msc-n. Sajnos naivnak bizonyultam, mert idővel rájöttem, hogy csak matematikát tanítanak :-), de mire erre rájöttem(6 tárgy kivételével, minden vizsgát megcsináltam) elment a kedvem az egésztől. Viszont az utóbbi időben egyre többet vágyakozom a szakma iránt, váltani szeretnék. Ezért úgy döntöttem, hogy egyrészt befejezem a sulit, másrészt nekiállok ismételni. A szükséges nyelvekből Php, MySql elég jól mennek (persze már szigorúan gyakorlok), Css, Html-t is, Javascriptet kell még tanulnom és könyvtárait,plusz a Laravelt gondoltam. Néhány projectet is megcsinálok, de van bennem egy egész nagy félsz, mivel elmúltam 40 éves és nő vagyok. Azoknak a véleményére vagyok kíváncsi, akik valamelyest bele látnak, hogy van esélyem elhelyezkedni? Hogyan kezdjek hozzá? Találkoztatok már hasonló esettel? (Szépen kérem mindazokat akik fikázni akarnak, ne tegyék, nincs most lelki erőm végigolvasni! Köszönöm)
2019. jan. 15. 20:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Esély van
2019. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!