Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Diploma és tapasztalat nélkül...

Diploma és tapasztalat nélkül teljesen felejtős elhelyezkedni programozóként?

Figyelt kérdés
Szovtferfejlesztő OKJ-s tanfolyammal, nyelvvizsgával és néhány saját kreatív projekttel

2017. febr. 13. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
nem
2017. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem, csak ne várj első nekifutásra normális fizetést.
2017. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha tényleg vannak normális saját projectjeid akkor teljesen mindegy, hogy van-e papírod. Csak mutasd be őket állásinterjún!
2017. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SimkoL ***** válasza:
100%
Mihez értesz ? C#, Java önjelölt kismillió van, mivel mindenki azt tanul.
2017. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehéz, de nem lehetetlen, ha saját projekteken, össze szedtél elegendő tudást.

Bár én többet nem dolgoznék egy cégnek se, mint alkalmazott.

Saját projektjeim többet hoznak, minimális ráfordított erővel, mint amit a cégek 90% ajánlani tud.

2017. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elég nehéz, de nem lehetetlen. Ha jók a saját projektjeid és megmutatod állásinterjún, akkor lehet esélyed.

De lehet, hogy jobban jársz, ha szabadúszóként keresel ügyfeleket és nekik dolgozol direktben.

2017. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az előző munkahelyemen számos OKJ-s kollégám volt. Ha nem vagy fogalmatlan, szerintem hozzájuk tudsz menni...


Egyébiránt meg szépen tegyél fel önéletrajzot álláskereső portálra, ahol megjelölöd, mihez értesz, és meg fognak keresni. LinkedIn szintén zenész, nekem nem nagyon volt még olyan hetem, hogy ne keresett volna meg onnan valaki. Ha elhívnak 20 helyre, abból egy már csak összejön - de lehetőleg ne mondj igent a legelső szembejövőnek.

2017. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Freelancer munkákra keress rá.
2017. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


A mai állás-helyzetben mindenképpen bepróbálkoznék, tánha. Fizut ne várj! Ultra kezdőnek számítasz, tehát a fizud 120 körül lesz, és akkor már sokat mondtam. A projekt mindenképpen előny, a nyelvvizsga - ha angolon kívül bármi, akkor nagyon jó, mert az angol az elvárás, és a nélkül tényleg felejtős az IT. Az OKJ-t csak szegről-végről említsd meg, kivéve, ha az újabb gyorstalpalókból (CodeCool, [r]eaktorlabs...) van, mert akkor nyert ügyed van. A lényeg, hogy ne csak egy nyelvhez érts, hanem érts magához a programozáshoz is. Interjún ilyen logikai cuccokat fognak kérni...


u.i. Anno 1 szál gimnáziumi érettségivel találtam munkát. Ha nekem sikerült...

2017. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na, mi lett?
2018. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!