Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan töröljek véglegesen...

Hogyan töröljek véglegesen egy játékot? A gép úgy néz ki nem engedi?

Figyelt kérdés

A vezérlőpultnál eltávolítottam a játékot, el is tűnt látszólag minden és a tárhely is kicsit felszabadult de még mindig ugyanazt tapasztalom, mintha nem távolítottam volna el.


Csak példaként: Max grafikán játszottam PUBG-vel, de utána letöltöttem a just cause 3-at, onnantól a PUBG-nek lejjebb vitte a grafikáját és ha fel akartam vinni már lagolt. Most töröltem a just cause 3-at de még mindig nem tudok max grafikán játszani.


Mintha valamiért még mindig nem törlődött volna teljesen. Van ehhez a problémához valami megoldás?



2019. jan. 20. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Attól hogy telepítesz egy másik játékot, nem fog a másik roszabúl futni. Nincs a 2-nek köze egymáshoz.
2019. jan. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig ezt tapasztaltam. A VRAM már nem bírja például az AC Odyysey-nél a max grafikát és levitte magától, azóta mióta letöltöttem egy új játékot.
2019. jan. 20. 09:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak véletlen. Semmi köze a teljesítménynek ahhoz, hogy milyen játékokat teszel fel...
2019. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!