Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7et hogyan rakjam fel?

Windows 7et hogyan rakjam fel?

Figyelt kérdés

Van egy 3.0-ás PenDriveom és egy gépem amin van 2.0 és 3.0 és 3.1 USB portok vannak. Amikor a gépemre tenném a Win 7-et betölt a telepítő, és amint betöltött, lecsatlakozik az egerem és a billentyűzetem a gépről.

Mit csináljak?



2019. jan. 22. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Használj 2.0-s pendrive-ot, illetve a BIOS-ban kapcsold be az "USB keyboard support" illetve "USB Mouse Support"-ot.
2019. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csak ez a pendriveom van, és szerválni sem tudok újat.
2019. jan. 22. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 3.0-ás pendrájvon van a telepítő, telepítésnél egyszerűen 2.0-ás portba dugom be és szépen települ róla.
2019. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van PS/2 port a gépen, dugd át oda a billentyűzetet egy átalakítóval. Ha nincs, akkor egy, driverekkel teleintegrált telepítőt kell használnod.
2019. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Z390-es vagy 9. generációs intel-el még nem nagyon tudtak életre kelteni win 7-et. Ami az USB támogatást illeti. PCIE bővítőkártyával, amin USB kimenet van, azzal már igen. Van esély és életre kelthető. Talán a második generációs Ryzen-re is igaz. Azt nem olvasgattam. A kérdésből nem derült ki mit használnál.
2019. jan. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!