Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Merjem letíltani?

Merjem letíltani?

Figyelt kérdés
Vettemegy játékot és telepítettem a gépemre, de nem indul szerint az a baj, hoy 2 videókártyám. Merjem letiltani a gyengébbet, hogy a játékban átállítjam a jobbikra, utána engedélyezem a másikat újra. Mi térténik ha az egyiket leállítom?

2019. febr. 2. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ha az egyiket leállítod, akkor csak egy marad, amit használhat a játék

tehát azt fogja használni

ja a válasz a kérdésre: igen!

2019. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól selytem, akkor neked van egy integrált (valamilyen beépített inteles gagyiság) és egy dedikált (1050 Ti) vidikarid. Ha engedélyezed a BIOS-ban (de a windows-ban is lehet, nekem legalábbis egy kis trükkel ott kellett) a dedikált kártyád, akkor nem fogja használni az integráltat. Az integrált kártya csak arra van, hogy láss képet, ezért nyugodtan beállíthatod, hogy alapból az erősebb kártyád használja.
2019. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!