Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tv képernyőre rátettem a...

A tv képernyőre rátettem a képernőt de a kép túl nagy. Valmi ötlet hogy illeszkedjen?

Figyelt kérdés
az alap windowsos felbontásokból egy sem jó, valami program van erre ?

2019. febr. 7. 20:27
 1/8 A kérdező kommentje:
*** Na ezt jó szärul fogalmaztam meg, szóval nagy a kép a tvhez és a képernyő beállításoknál sem tudtam jobban kihozni,
2019. febr. 7. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz hogy minden nagyobb mint kéne akkor: asztal -> jobb klikk -> képernyő beállítások -> szöveg és az alkalmazások...méretének módosítása -> 100%


Ha pedig a tv-d felbontása nincs a listában akkor az intehd/nvidia controll panel-ben meglehet adni saját felbontásokat. (neten egyszerűen megtalálod)

2019. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem LG 55UK63LMB tv-n Kép -> Képarány beállításai -> Levágás nélkül: BE


Én sem tudtam sem a windows képernyő beállításoknál, sem pedig a videokártyám driverénél beállítani jól.

2019. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1# vagyok, sokat segítene ha küldenél képet hogy mi a baj, mert így csak találgatni tudunk.
2019. febr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
képet hiába küldök, mert azon nem látszik hogy nem fér ki a kép úgy érzekeli mintha igy lenne teljes... :(
2019. febr. 11. 01:48
 6/8 A kérdező kommentje:

távirányító nincs hozzá, és sajnos a másikon meg nem tudok a tv menüjében lefele menni ahol ezt be lehetne állítani.

(telóval is ptóbátam de azal sem megy lefele)

2019. febr. 11. 01:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig valószínűleg a tv beállításaiban kellene beállítani.
2019. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez így szomorú jó lenne valami progi amivel össze tudnám húzni, néhány játéknál ezt be lehet állítani és akkor tök jó.
2019. febr. 14. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!