Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell egyszerre kitömörí...

Hogyan kell egyszerre kitömöríteni egy csomó zip Archive fájlt?

Figyelt kérdés

Van egy letöltésem, ami 57 db 93 MB-os zip Archive fájlból áll. 7zip progit használok. Hogy kell ezt a rahedli tömörített anyagot kicsomagolni úgy, hogy a végén összeálljon egy fájllá?

Arról nem is beszélve, hogy állítólag ha kicsomagolom, az még egyszer be lesz csomagolva, tehát még azt (azokat) is ki kell bontani valahogy. :)

(Csak zárójelben kérdezem, minek kell ezt így szétdarabolni és agyoncsomagolni??? :))) )

Köszönöm!


2019. febr. 15. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha ezek különálló Zip fájlok - nem egy szétszeletelt archívum - akkor parancssorból:

[link]

2019. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De, szerintem ez egy "szétszeletelt archívum". Írtam is, hogy a végén egy fájllá kellene összeállnia.
2019. febr. 15. 23:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor elkezded kitömöríteni az elsőt, és a program majd folytatja a többivel.
2019. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, de sajnos nem folytatja a többivel. Az elsőt kibontja, létrejön egy mappa, benne az első tömörítés anyagával, de a többivel nem csinál semmit.
2019. febr. 16. 00:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Mik a fájlok nevei? Mondjuk az első három-négy fájlnév.
2019. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az összeset is kijelöltem kibontásra, és létrejön 57 külön mappa, amivel nem tudok mit kezdeni.
2019. febr. 16. 00:58
 7/12 A kérdező kommentje:
A nevük xvsu8b01, xvsu8b02, xvsu8b03 stb. zip fájlok. És van 1 db file_id, ami DIZ fájl.-
2019. febr. 16. 01:00
 8/12 anonim ***** válasza:

"7zip progit használok"

Az jó, csak lehet, hogy nem azzal lett becsomagolva, és a 7zip nem ismeri fel a fájlneveket vagy a diz fájlt. Próbáld ezt a terminálban a fájlok mappájában:

type *.zip > valami.zip

és utána a valami.zip-et kicsomagolni. (Remélhetőleg név sorrendben fogja összerakni a Win.)

2019. febr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na, sikerült nagy nehezen. Az összeset kijelöltem, és nem külön mappába, hanem a saját mappájukba csomagoltam ki. Létrejött egy csomó fájl + egy rar. Ez a rar az első zip-ből jött létre, ezt a rar-t is ki kellett csomagolni, ez összesítette és bontotta ki az összes fájlt 2 külön mappába, ahol már értelmes tartalom várt. :)


Csak azt nem értem, minek kell ezeket így szétszabdalni, és becsomagolni? Sokkal nagyobb fájlokat (pl. filmeket) is szoktunk egyben és minden csomagolás nélkül letölteni. Nem én vagyok az egyetlen, akinek nehézséget okoz a kibontás, mire jó ez?

2019. febr. 16. 02:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért darabolják mert sok megosztóra prémium nélkül csak kis fájlokat lehet felilletve letölteni...
2019. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!