Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan alkalmazás, amivel...

Van olyan alkalmazás, amivel kicsit homályosítani tudnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Tuti nem jó kategóriába írom a kérdést de nem tudtam hova kellene így erre jutottam.

Sikerült csinálnom egy jó képet de van rajta egy kis hiba amit szeretnék elhomályosítani de úgy,hogy a helyén ne egy csúnya paca legyen és ne is nagyon látszódjon hogy ott homályosítva van

Mivel nem vagyok ebben túl jártas ezért a segítségeteket szeretném kérni :)

Gépen és telefonon is tudnék szerkeszteni :)

Köszönöm előre is a választ :)



2019. febr. 18. 20:51
 1/1 tabaki ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem homályosítással kéne megoldani, hanem klónozó ecsettel, hibajavító ecsettel, effélével, aszerint, hogy melyik programról beszélünk. Látatlanban nem tudjuk, mekkora az a „kis hiba”, de elsőre a PhotoScape program szerkesztőjének „Szeplő” funkciójával. Ezen oldal harmadik képén látszik is, hol találod:

[link]

A Csillagporral nincsenek rossz tapasztalataim, de általában a programok saját oldalát javaslom letöltésre. Ez a PhotoScape esetén:

[link]

A csillagporos leírást viszont érdemes átfutni, hogy telepítéskor ne okézd le reflexszerűen a program mellé reklámból odacsempészett fölösleges elemeket.

Választhatsz komolyabb szerkesztőprogramot is, ha esetleg jövőbeli általánosabb feladatokra is fel akarsz készülni. Windowsra például kellemesen használható szoftver a Paint.NET (és még kicsi is):

[link]

Ingyenesben a legjobbnak nevezhető a Gimp, ez a tudásának megfelelően jóval összetettebb és nagyobb:

[link]

...de Gimp-ügyben innen is elindulhatsz, mert itt részletes PDF-tankönyvet is találsz, legalábbis az előző verzióhoz:

[link]

2019. febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!