Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of Warcraft -ban a...

Doki1968 kérdése:

World of Warcraft -ban a hunternek mit ad a mastery?

Figyelt kérdés
Melyik tulajdonságát erősíti? Még régen amikor WOW -oztam ez nem volt benne. Van ez az item transmorg vagy mi, ott át tudnám alakítani ha nem olyan fontos mint az agility pl. Segítő szándékú válaszokat kérek, hülyéskedők kíméljenek. Ne ajánlj idegen nyelvű oldalakat. Köszi!

2019. febr. 19. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Eredetivel játszol?
2019. febr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Még van WoW ? :O
2019. febr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
FYI ha nem kapsz normális választ az a stílusod miatt lesz, az azért megvan, hogy nem te teszel szívességet annak aki válaszol, ugye? Wow hunter mastery, első találat. Használj google fordítót ha nem tudsz angolul. Köszi!
2019. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a bajod a stílusommal, unom már az ilyen nagyokosokat mint te, akik nem segítenek, csak beszólnak, azért kértem, hogy az ilyenek maradjanak csendben, de nem érted ezt sem....
2019. aug. 19. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!