Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Doki1968 nevű felhasználó kérdése:

World of Warcraft -ban a hunternek mit ad a mastery?

Melyik tulajdonságát erősíti? Még régen amikor WOW -oztam ez nem volt benne. Van ez az item transmorg vagy mi, ott át tudnám alakítani ha nem olyan fontos mint az agility pl. Segítő szándékú válaszokat kérek, hülyéskedők kíméljenek. Ne ajánlj idegen nyelvű oldalakat. Köszi!

Keress kérdéseket hasonló témákban: WoW, Hunter, Warcraft

febr. 19. 07:14  Privát üzenet  

A válaszok
Eredetivel játszol?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 19. 07:41 Privát üzenet
Még van WoW ? :O

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 19. 07:53 Privát üzenet
FYI ha nem kapsz normális választ az a stílusod miatt lesz, az azért megvan, hogy nem te teszel szívességet annak aki válaszol, ugye? Wow hunter mastery, első találat. Használj google fordítót ha nem tudsz angolul. Köszi!

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 19. 10:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Játék videó felvételében hogyan érhetek el jobb minőséget?
A world of Warcraft mennyi tárhely?
Word of warcraft battlechest?
WoW WoTLK-ben kezdő hunternek milyen talent jó?
Nemrég kezdtem el a World of Warcraft nevű játékkal játszani és nem tudom, hogy egy hunternek milyen cucc kell? (leatheren belül stamina, agility, strength)
A Wow Lich Kingben Hunternek meik talent ágára tegyek hogy tudjak állatot szeliditani?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!