Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek eléggé el rontottam...

Mit tegyek eléggé el rontottam valamit?

Figyelt kérdés
Instagramom mindig facebook fiókkal jelentkeztem be mert nem tudtam a jelszavam . Viszont ma meg nyitottam valami instás oldalt és nem dobott be a profilomba egyből azt írta ki jelentkezek be újból be jelentkeztem ugyan úgy ahogy szoktam és új instát dobott be mondtam a barátaimnak nézzék meg hogy ki e dob nekik az insta és azt mondták nem dobják ki neki a proflom most mit tudok így csinálni ? csak az email címem tudom az instámhoz eléggé ideges vagyok mert több mint 100k követő van ott .
2019. febr. 25. 09:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Ki írja insta alatt hogy elfelejtetted a bejelentkezési adataidat ? segítség a bejelentkezéshez . Rá megyek .

azt dobja ki hogy találd meg a fiókodat .

Utána egyből az email címet dobja ki .

De mikor rá megyek hogy tovább akkor azt írja ki hogy arra az email címre már tartozik egy fiók és az az én fiókom akkor mért írja ezt ki ?

2019. febr. 25. 09:47
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha be írom a facebook adataim akkor már teljesen új instát dob be nem a régit akkor bizonyára törlődött valami lehet ez ellen tenni ?
2019. febr. 25. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit idegeskedsz? Nem omlik össze a világ, ha 100k követőd el is bukod. Az ėlet nem erről szól. Normális esetben nem.
2019. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÚRISTENMOSTMILESZ?
2019. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!