Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogyan tudok...

Bence2601 kérdése:

Photoshopban hogyan tudok ehhez hasonló háttéreket készíteni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Színátmenet gondolom kell bele de mivel tudom megcsinálni ezt a fehéres éles hatást a sarkoknál?



2019. febr. 26. 10:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Mármint ha jól látom az egész képen van ez a fehér effektus csak rosszul emlékeztem.
2019. febr. 26. 10:16
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sima gradient tool, meg valami szűrőt rápróbálhatsz. Esetleg valami különleges ecsettel ráfestegetsz halványan, és állítasz a réteg opacitása mellett, hogy ne normál legyen, hanem valami más. Esetleg megpróbálhatsz egy gyűrött fehér lapot ugyan így rátenni esetleg inverzben. Sok féleképpen meglehet csinálni, de csak te tudod, hogy pontosan mit szeretnél majd látni.
2019. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

#2 jól leírta, ilyesmit akármivel odakenhetsz. Ha a „gyári” készletben nem találsz megfelelőt, tele van az internet letölthető ecsetekkel:

[link]

Az ecseteket nem csak arra tudod használni, amire létrehozták őket. Kipróbálhatsz mindenféle szikra-, karc, kő, szövetmintát, ezek különféle nagyságokban egymással keverve, illetve radírként használva a mintába beletörölve hozhatsz létre ilyen felismerhetetlen, de jóízűen kopottas hatású mustrázatokat. Ez a grafikus egyébként meglehetősen csínján bánt ezzel a lehetőséggel, más jellegű munkáknál érdemes lehet kipróbálni, hogy jól össze-vissza kínzod vele a képet. Magad is fotózhatsz érdekes textúrákat jártodban-keltedben, ezeket nemcsak rétegként tudod beügyeskedni, hanem ecseteket is készíthetsz belőlük.

[link]

2019. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd tesztelgetem amit írtatok!
2019. febr. 28. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!