Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen/ehhez nagyon hasonló mellnél jobb a plasztikázott?

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 18. 15:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván a plsztikázott szebb.
2018. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
53%
Ha valakit szeretek, akkor a hibáival együtt fogadom el, amennyiben nem szeretne implantátumot. De! nem leszek álszent, és szerintem ennél jobb a mű.
2018. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen a testalkatod is, akkor igen. Akkor ettől még az is jobb.
2018. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
49%
Ennél szerintem jobb a plasztikázott. Nyilván nem tehet róla valaki, ha ilyen mellei vannak, de számomra ez nem szép. Nem azt mondom, hogy tökéletes lufimelleknek kell lennie, de ez nem jön be.
2018. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
73%
Hát én inkább a fejét plasztikáztatnám.
2018. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Azt hittem, elég egyértelmű lesz, hogy nem én vagyok a képen :D
2018. dec. 18. 15:46
 7/64 anonim ***** válasza:
84%

Ezzel a mellel nincs komoly probléma. Egy picit lóg, de legalább méretes.

Aki szereti azt a lányt, annak nem lesz vele problémája. Egy jó melltartóval remekül néz ki, és egy gyerek után rengeteg nő szívesen cserélne ilyen mellre.

A millió feletti árú mellplasztika eredménye formásabb, de közelről lelombozó a heg látványa.

2018. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Melltartóban tényleg jól mutat, csak hát annak le kellene kerülnie néha. Én meg nagyon szégyellem, ha odáig jutnánk, félnék, hogy a másik majd megundorodik tőlem. Az a baj, hogy legjobb esetben is évek kérdése, mire összegyűlik a pénz ilyesmire (főleg, hogy egyelőre állandó keresetem sincs), ráadásul sok pasi hangoztatja, hogy nála a szilikon bizony kizáró ok, szóval kicsit meglőve érzem magam.
2018. dec. 18. 16:27
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az eredeti
2018. dec. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
Nrkem hasonló melleim vannak, és a barátomnak nincs vele baja 🤷 de nem tudom, hogy akarna-e helyette plasztikázottat, ez még nem merült fel.
2018. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!