Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem hajlandó a tesóm...

Miért nem hajlandó a tesóm lecserélni a Windows 7-et a gépén?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségizett, azóta egy pc szervizben dolgozik.

Néha haza hozza a munkáját, vagyis házhoz hozzák a gépet, azt mondja azok olyan munkák amik nincsenek lepapírozva.


A lényeg hogy minden gépre már Win 10-et rak, nagyraktári áron rendelgeti a licenceket. Itthon is midnenkinek az van, kivéve az ő gépén.


Az sem gyenge gép, i7-es proci, 32GB ram, 4Gb nvidia kártya, 500gb ssd...

Ő soha nem vesz bele semmit, mindig azt mondja innen is onnan is van...

Ők vállalják a rossz céges gépek megsemmisítését, azokból kiszedi ami neki megfelel és beleteszi az ő gépébe, így fejleszti...


Az ő gépére nem hajlandó 10-et tenni, azt nem mondja miért csak annyit mond hogy neki nem passzol a 10.



2019. febr. 26. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy odaenged annak ellenére, hogy van sajátod. Másrészt pedig rengeteg oka lehet a 7 használatára. Én sem cserélném le másra Linuxon kívül, mert semmiféle pozitív tapasztalatom sincs az újabb Windowsokkal. Pedig legtöbbször játékra használom a gépet, amik közül csak azokról kell lemondanom, amik a Microsoft Áruházán keresztül érhetőek csak el. Minden más tökéletesen fut 7-en is.
2019. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Most nézem hogy az új Metro játék támogatja még a 7-est...


Mondta hogy próbál nekem is grafikus kártyát szerezni vele, de nem olyan könnyű azt. Neki is szerencséje volt mert behoztak valami céges gépet ami tul melegedett mert nem ment a ventilátor a grafkártyán. Kicserélték az egész kártyát, a régit meg ő megszerelte valahogy úgy hogy szerelt rá másik ventilátort.

2019. febr. 26. 15:55
 13/14 kvcsemmanuel ***** válasza:
Hat te megmondanad azt hogy az en tesom mert nem hord barna szinu cipot es a szomszed mert halgat csak rock zenet.Ha majd erre jarsz kerdezd meg legyszi` .
2019. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MolotovPunk ***** válasza:
Nekem volt másik gépemen Win10,de szinte csak csalódást okozott.Így később visszaraktam a hetest.A helyzet az,hogy a Windows 7 sokkal stabilabb rendszer,mint a tízes.(Még mindig.)
2019. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!