Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki kapott már felszólítást...

Valaki kapott már felszólítást, hogy aktiválja a Windows-t a gépházban?

Figyelt kérdés

Ehhez a laptophoz elvileg Linux telepítő DVD tartozik, de Windows 8.1-t telepítettek rá. Harmadik napja így használom a gépet, hogy a jobb alsó sarokban állandóan ott a felszólítás, viszont nem tudom aktiválni, hibakódot kapok. Jelenleg nem tudom elvinni sehová, mert fekvőbeteg vagyok. Szerintem illegális telepítés volt, pontosan fél éve.

Használhatom így, míg nem juttatom szervízbe? Van ennek valami türelmi ideje? Ezt a szöveget is olvastam, hogy a Windows licence jelentette a gyártó felé, vagy valami ilyesmi, most nem tudom szó szerint idézni. (Én egyébként sem értek hozzá egyáltalán.) Örülök, ha egyáltalán ezt is megtaláltam.:/



2019. márc. 8. 13:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszíves! Nagyon megköszönném.
2019. márc. 8. 13:53
 2/11 anonim ***** válasza:

"...viszont nem tudom aktiválni, hibakódot kapok."

Ez mit jelent? Hogyan és főképp mivel akartad aktíválni?

2019. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rákattintottam a gépházban a Windows aktiválására. Listában az első az aktiválás. Nem engedi. Az alatta lévő kulcs beírása, stb. alatt van még egy lehetőség, ott kapta ezt a hibakódot: OCOO4F074
2019. márc. 8. 14:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Helyesen a hibakód: OOxCOO4FO74
2019. márc. 8. 14:12
 5/11 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy mind 0, csak nagy O-nak láttam. Bocs. Már ha egyáltalán számít segítség szempontjából ez valamit.
2019. márc. 8. 14:13
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem is ez a lényeg, mert látom, hogy én nem fogom tudni helyrehozni.

Annyi lenne a kérdésem, hogy használhatom-e, és meddig, mert elvileg működik, most is erről írok. Csak a képernyőről nem tűnik el a felszólítás.

Bacca meg, hogy öreg vagyok, és hót hülye az informatikához. :( Viszont most jelenleg ez az egy szórakozásom van. A gépet viszont nem akarom tönkretenni.

2019. márc. 8. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Működni fog ne aggódj.
2019. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem, igazad van. :))
2019. márc. 8. 14:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is ezt olvasd el:

[link]

2019. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha elolvastad de nincs termékkulcsod, akkor csak illegálisan lehet aktíválni.(ennek a módszerét itt tilos publikálni)

De ha nem aktíválod, a gépedet akkor sem tudja "tönkre vágni". (ahogy #7 is írta)

2019. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!