Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki kapott már felszólítást...

Valaki kapott már felszólítást, hogy aktiválja a Windows-t a gépházban?

Figyelt kérdés

Ehhez a laptophoz elvileg Linux telepítő DVD tartozik, de Windows 8.1-t telepítettek rá. Harmadik napja így használom a gépet, hogy a jobb alsó sarokban állandóan ott a felszólítás, viszont nem tudom aktiválni, hibakódot kapok. Jelenleg nem tudom elvinni sehová, mert fekvőbeteg vagyok. Szerintem illegális telepítés volt, pontosan fél éve.

Használhatom így, míg nem juttatom szervízbe? Van ennek valami türelmi ideje? Ezt a szöveget is olvastam, hogy a Windows licence jelentette a gyártó felé, vagy valami ilyesmi, most nem tudom szó szerint idézni. (Én egyébként sem értek hozzá egyáltalán.) Örülök, ha egyáltalán ezt is megtaláltam.:/



2019. márc. 8. 13:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, azzal tisztában vagyok, hogy illegálisan telepített (netről töltött) windowst nem lehet itt és máshol sem publikálni. Még ettől is tartottam, hogy kiírjam-e, hogy nem eredeti. Bár ebben sem vagyok 100%-ig biztos. Ott a bibi, hogy a srác külföldre ment, én meg nem tudok kimozdulni még pár hétig ügyeket intézni (műtöttek). Keresztfiam intézett anno mindent, a gépvásárlást, a telepítést is a haverja által. Ő sincs jelenleg. Mindenesetre csak azt furcsállom, hogy miért nem tűnik el a jobb alsó sarokból ez a aktiválásos szöveg. Most, hogy írok, most is látni halvány szürkén a háttérben. Bárhová lépek, másik honlapra, bárhová, a háttérben ott figyel elég nagy betűkkel, eltüntetni nem lehet.

A windows-t bármeddig lehet így továbbra is használni, vagy van egy bizonyos határideje? Azt értem, hogy a gépet nem vágja taccsra, de azt lehet tudni, hogy meddig él még így a 8.1 verzió?

2019. márc. 8. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!