Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eljárás belépési pontja...

Az eljárás belépési pontja nem =ucrtbase. Terminate) nem található a DLL-ben (api-ms-crt-runtime-l1-1-0. dll)?

Figyelt kérdés
nos, letöltöttem a PUBG Lite-ot és hiányzott a második zárójelben lévő dll féjl, beraktam a helyére és most ezt írja ki. mit kéne csinálnom?

2019. márc. 10. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
értem én hogy internet de ehhez hasonlót nem találtam :D
2019. márc. 10. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:
neked nem hiszem hogy egy ilyen dll-t kéne manuálisan töltögetni, inkább az egész keretrendszert, amihez tartozik. Nem .NET kell neki véletlenül? Azt hiszem az használ crt-t
2019. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem külön szedtem le, a számítógépnél található keresőbe írtam be és onnan raktam át a system mappába mert úgy vette mintha nem is létezne :D
2019. márc. 10. 16:55
 4/5 CspCsj ***** válasza:

Ez kellhet neki:

Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015

[link]

(x86 és x64 is)

2019. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Marcika2214 válasza:
Sziasztok...nekem ugyan ez a problémám...es mindent amit le irtatok...en aszt mind meg csináltam es ugyan ugy csinálja...csak anyi hogy én nem a paubi itt...töltötem le hannem a dragon ball xenoverse 2...leccives segicsetek nekem
2019. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!