Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat az Avatar mkv-be?

Miért szaggat az Avatar mkv-be?

Figyelt kérdés

Leszedtem mkv-be (Avatar.2009.1080p.BluRay.HUN.ENG.x264-aNyaM)és a Media Player Classic és a VLC is szaggatja játsza le nekem. A Halálosabb iramba is megvan ami szintén mkv-s és azt gond nélkül tolja.

Konfig: ASUS K51AC: 2,1 Ghz AMD Athlon X2, 2G DDRII 800 RAM, HD3200 256, Windows 7 Ultimate


2010. júl. 2. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kodek problemak lesznek. Ha ketto, vagy annal tobb kodek van a gepeden, akkor azok "uthetik" egymast. Ha mas a gond, akkor probald ki a CoreCodec-et (fizetos!), de sztem a te gepeden egy normalis h264 kodek mellett is siman el kene mennie. De lehet, hogy az a baj, hogy 1920*1080-as felbontasu videot szeretnel nezni egy laptop kepernyon.
2010. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

gyenge a videókártya.


MKV és MKV között is van különbség, és Bitrátának becézik.

2010. júl. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fenét gyenge nekem is az van, és egy film se szaggatott még
2010. júl. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
K-Lite codec pack van fent... Ez a kodek nem jó hozzá? A laptop maximum 1366 x 768-as képfelbontásra képes.
2010. júl. 3. 02:11
 5/10 anonim ***** válasza:

a video kártya nem elég hozzá.


Szép szép az mkv de baromi hardver igeényes és macerás tud lenni.

Én kerülöm, használj xvidet.

2010. júl. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Konvertáld xvid-be szerintem is.

Vagy dvd-video-ba...ha már mkv élvezd a minőséget tv-n, ne kis szutyok kijelzőn nézd...:))

2010. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az UVD video motor képes dekódolni HD videók (MPEG-2, H.264 és VC-1) minden szakaszában, és lehetővé teszi a gördülékeny lejátszás HD videók (pl. Blu-ray), a relatív alacsony CPU hasznosítás (más néven Avivo HD). The HD 3200 was the first onboard graphics card that allows the fluent playback of Blu-ray videos. A HD 3200 volt az első, alaplapi grafikus kártyával, amely lehetővé teszi a gördülékeny lejátszás a Blu-ray videók. The UVD on the HD 3200 supports the decoding of one video stream only.


/google fordítás/



A hardveres támogatást kellene valahogy kihozni belőle.

Próbáld meg még a KMPlayert.Nekem legjobban a VLC egy régebbi változata dolgozik,avikat 1-2 százalékos processzorterheléssel játszik le.

2010. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb 6 eves a gepem es siman viszi a 720p BD videokat. Szerintem ha talalsz 720p-t 1080p helyett, akkor inkabb azt toltsd le. Egyebkent meg lehet, hogy a kodeked egyszerre csak az egyik processzort tudja hasznalni. Ehhez kene a CoreCodec, amit tobb magos processzorokhoz van kitalalva. A K-Lite-tal meg a MPC-kal nincs semmi gond. Ha MPC nem jatsza le, akkor semmi nem fogja. Biztos, hogy nincs mas kodek a gepeden a K-Lite-on kivul?

Ja es ha egyszerre tobb programot futtatsz, akkor zard be oket.

2010. júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha lesz egy kis időm akkor elszotyizom vele, mert látom ez macerásabb dolog. Ha eredményre jutottam akkor leírom tapasztalataimat. További szép napot mindenkinek!
2010. júl. 3. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
?
2011. márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!