Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Idős hölgynek játék?

Idős hölgynek játék?

Figyelt kérdés

Ajánlanátok játékot idős embernek? Valami egyszerűt max 3-4 gombbal irányíthatót vagy kattintgatósat. Mezei 4 giga memóriával felszerelt laptopra.


Nem akarom ráküldeni a sok igénytelen netes szarra a nagymamám és ő nagyon játszani szeretne :D

Én pedig wowon nőttem fel szóval közöm nincs az ilyen egyszerű címekhez (Marió és a platformerek nem jók ugyebár már lassú a reakcióideje.)


Köszi előre is :)



2019. ápr. 9. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mahjongg, passziánsz és az ehhez hasonló puzzle/casual játékok szerintem jók, ráadásul ingyen vannak, és könnyen hozzáférhetők (Win10). A 4 GB RAM az karcsú, de szerintem az idősebbek türelmesebbek, és nem futtatnak egyszerre 100 dolgot amúgy sem. Édesanyám nagyon jól elszórakozik ezekkel (70+).
2019. ápr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejeweled
2019. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pasziánsz, Fekete Özvegy, Admirális. A csúcs a Fekete Özvegy két színnel.

Szabad változatban ismertek mint Klondike, Pók, és Freecell. A Pók két színnel a csúcs, a többi be- és levezető lesz a mamának, nagyinak, vagy ahogy hívjátok. A négy szín túl nehéz, azzal alig fog próbálkozni.

2019. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fekete özvegy, póker
2019. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!