Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy 12 éves laptopom....

Van egy 12 éves laptopom. Most a gép nagyon le van lassulva és az Office is hiányzik róla, pedig azt a géppel együtt megvettem. Hogyan tudnám a gépet begyorsítani és az Office-t újra telepíteni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen nem tudod gyorsítani, esetleg a Ccleaner tsztitóprogrammal lehetne valamit kezdeni. Milyen Office? Töltsd le a Libreoffice-t, az ugyanaz és ingyenes.

[link]

2019. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz #1-es,úgy hozta az élet, hogy régebbi Excel munkafüzeteket kellene újra kontrollálni, és ezeket a létrejötte kori MS Excel 97-2003 -mal szeretném. A gépet jogtiszta Ultimate -tel és Office -szal vettem. De papírok, kódok nincsenek meg.
2019. ápr. 15. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
A LibreOffice mindent olvas és mindenre menthető, én is a 2003-as Word formátumra mentek.
2019. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!