Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7,8,8.1,10-t rakjam fel?

Windows 7,8,8.1,10-t rakjam fel?

Figyelt kérdés

Jövő héten újba akarom rakni a Windowst, csak a sok nagy frissítései a Win10-ek sokszor hibákat okoz kékhalált hang driver hibát stb, nekem már ez unalmas, frissítéseket meg gyűlöltem mert nem segítenek semmibe csak a bajt okozzák.

Windows XP-n és Windows 7-n sose volt frissítés gondom mert le voltak tiltva és sose tűntek el adataim.


Gépem adatai:


TÁP: FSP 400W HEXA


Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)


Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz


Ram: G.SKILL 8GB DDR3 1600MHz F3-1600C11S-8GNT


SSD: Adata 128 GB


Merevlemez: Toshiba 1TB


Merevlemez: WD 1TB


22x dual layer DVD író


És milyen védelmeket használjak?

Windows Defender melett használjak Avast-t és Malwarebytes?


Annyi tetszik a Win10-ben hogy minden drivert felrak és hogy fájlkezelő is fekete témát kapott.



2019. ápr. 14. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

win10-t használok, ezt is ajánlom. Nekem fent volt a gépemen az összes win10 verzió eddig(2015-től), de egyszer nem volt driver problémám frissítéskor. (Lehet én vagyok ilyen szerencsés)

A win10-hez nem kell jülön védelem, elég a defender.

2019. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!