Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indítható el a rendszer...

Nem indítható el a rendszer visszaállítás segédprogram! Miért?

Figyelt kérdés

szeretném egy adott időponra visszaállítani a gépem de nem megy, mert ha rámegyek a rendszer visszaállítás eszköz megnyitására akkor ezt kapom"Nem indítható el a Rendszer-visszaállítás segédprogram."

Viszont ha így csinálom: (windows 7 proffesional x64) Számítógép/tulajdonságok/rendszervédelem/rendszer visszaállítás akkor egyből mást kapok:"Váratlan hiba történt a tulajdonságlapon: A rendszer nem találja a megadott fájlt. (0x80070002) Zárja be a tulajdonságlapot, és próbálkozzon újra."

És minden bekapcsoláskor ezt kapom: Szript: C:/Users/.../AppData/Romaing/Microsoft/windows/stratmenu/programs/startup/adobeupdater.vbs, sor: 2, Karakter:1, Hiba: A rendszer nem találja a megadott fájlt.,Kód:80070002, Forrás:(null).

Na tehát ezt felkerestem és megnyitottam ugyanezt dopta ki DE amikor társítottam jegyzettömbbel Akkor leesett az állam!! Ezt kaptam:"SeT sKjT = CreAtEOBjECT("wscript.shell")

SKJT.RUn """C:\ProgramData\randomfolder\rjrwzmzis.exe"""

És hogy miért esett le az állam? Itt a válasz: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

Kicsit hosszúra sikerült de nem baj :)

A válszokat előre is köszönöm! :)


2019. ápr. 19. 15:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!