Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rosszul mutatja a baratnőmnek...

Rosszul mutatja a baratnőmnek az Instagram. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Szokott küldeni képeket viszont neha szokta mutatni neki hogy screenshotot csinaltam közbe nem szoktam.Mit okozhatja?

2019. ápr. 24. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgyis szakítani fogtok 2021-ben, nincs jelentősége!
2019. ápr. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit mutat neki rosszul? Milyen képeket küldesz kinek?

Azt ha screetshotot csinál valaki valamiről azt nem mutatja ki az instagram,nincs rá funkició. Ha lescreenshotolsz egy képet és azt küldöd el neki akkor viszont igen,látszik,hogy nem csak a kép van rajta,hanem a telefonod/géped teljes böngészője,mivel azt fényképezi le ami az adott pillanatban a telefon képernyőjén van. Mi a probléma?

2019. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Privátba szokotz küldeni olyan képeket, amiket csak egyszer lehet megnézni. Amikor megnyitom mar egyből ki ítja neki hogy screendhoted at (idő. Pl. 21:00)..pedig nem csinaltam screenshotot.Az a hamis vád ér hogy a kepeket miket küld továbbitom valakinek.
2019. ápr. 27. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!