Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Avast Secure Browser...

Az Avast Secure Browser nektek is magától települt?

Figyelt kérdés
Ez akkor tuti az eredeti, ugye? Az Avast mappába települt bele, és van Avast a gépemen, tehát akkor gondolom, kiszűrte volna, ugye? Egy pár hónapja , olyan 2-3, talán akkor lett frissítve egyébként, eddig magától nem frissült, most asszem , igen. Bár lehet,h ogy az Advanced System Care indította el. (Ilyen biztonsági frissítések kapcsán esetleg.) Akkor ez a hivatalos ASB, és ez akkor jó? Most nem akarok semmi egyebet lefuttatni, annyi ideig nem akarom bekapcsolva hagyni a gépet, de azt hiszem, ez rendes program; csak mondjuk okés, érdekes volt, hogy magától települt, és nem én okéztam le.

2019. ápr. 24. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valóban az Avast hivatalos programja, de én olyan cuccot nem használnék, ami magától mászik fel a gépedre. Ez minősíti a céget, aki csinálta.

Az Advanced System Care-et és az összes egyéb fos takarítóprogramokat pedig töröld le, nincs rájuk szükség. Az Avastot is, a gyári Windows Defender is jobb védelmet nyújt nála. Malwarebytes-al kiegészítve meg teljesen jó.

2019. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment a zöld
2019. ápr. 24. 23:00
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy mégsem rendes mer pluszba még az azalapértelmezett funckiója is, hogy rögtön elindul : / Minek csinálnak ilyen programot? : / Na mindegy.
2019. jún. 14. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy rakhattad rá hogy letöltöttél valamit és ott megkérdezi néha hogy ezt is akarod telepíten vagy azt is ott ki lehet választani hogy igen vagy nem lehet hogy átment a szemed rajta vagy nem figyeltél és az igenre nyomtál. Ez akkor lehetséges azthiszem mikor nem veszel meg egy játékot hanem helyette ingyen letöltöd. Valamikor én sem veszem észre.
2019. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a hozzászólást is; de egyébként szerintem tényleg nem kattintottam semmi ilyesmire, csak észrevettem volna!! :) De azé nyomtam rá neked is egy zöldet:):)
2019. okt. 12. 18:49
 6/6 A kérdező kommentje:
*és szal köszi mégegyszer a válaszokat:)
2019. okt. 12. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!