Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Libre Office - Telepítési...

Libre Office - Telepítési probléma (Nem települ) miért vonja vissza automatikusan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő a problémám a Libre Office-al kapcsolatban (immár bármely verziójának telepítésekor) Amikor elindítom a telepítőt minden rendben zajlik, kiválasztom a telepítési helyet stb. stb. majd megkezdi a telepítést, ami folyamatában van majd állapot egyszer csak a progress bar is visszafelé megy, majd úgy tesz mintha én szakítottam volna meg a telepítést a mégse gombbal. Majd a következő üzenet fogad.

[link]


Próbáltam sokmindent. Korábbi előzményeket törölni, visszamaradt fájlok registry stb. Próba újra, ugyan ez történik. Gondoltam kipróbálok korábbi verziót amellyel tökéletesen működött korábban, most azzal is ugyan ez a helyzet.


A frissítést a következőképpen vagyok kénytelen elvégezni mert nincs amolyan autó update funkció hogy a változásokat automatikusan frissítse a LibreOffice így (új verzió kijövetelekor) Windows-on úgy szoktam (Win7 Home Premium x64), LO. korábbit törlöm és az újat fel. Telepíteni kívánt verzió most a 6.2.3 lenne.


- mi okozhatja ezt? Valami program megakadályozná a telepítését? Sajnos nem tudom nyomon követni miért teszi, vonja vissza a telepítést.

Ha esetleg valakinek már volt hasonló problémája és tudja rá a megoldást és megosztaná, tapasztalatát azt nagyon megköszönném!



2019. ápr. 30. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Portable verzió?
2019. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan csináltam egy tesztet egy frissen telepített Windows 7-tel (csak egy Firefox van rajta) - simán feltelepült a Libreoffice legújabb x64-es változata:

[link]


milyen egyéb szoftverek (például víruskereső) vannak nálad feltéve?

2019. máj. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Nem Portable verzió, (nem tudtam hogy van olyan is, jó tudni). - fent említettem hogy magával a telepítéssel van gond. Telepítős verzió.


#2: Köszönöm, rendes vagy hogy letesztelted, valóban működik. Akkor nálam lesz valami gond. Avast van fent (ami úgymond 'aktív') van még fent 'pihenőbe' Malwarebytes free (nem rendszerrel indulva és nem futtatva a háttérben, azzal csupán néha-néha végzek egy-egy vizsgálatot.)


Kipróbáltam úgy is hogy kikapcsoltam az Avast-ot. Sajnos ugyan az.

- Mindkettőtöknek köszönöm a hozzászólást! - majd még próbálkozom valahogy.

2019. máj. 1. 03:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint ajánlottam a portablét :) Kizippelés után az exe-ket kell csak indítani.
2019. máj. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!