Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook letöltés hogyan?

Outlook letöltés hogyan?

Figyelt kérdés
szeretném letölteni de valamiért hibát ír ki. Még nem csináltam ilyet sose, segítene valaki?

2019. máj. 9. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Linuxra...
2019. máj. 9. 12:53
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Az Outlook az nem csak Windows-ra jó ? Lehet, hogy rosszul tudom. :)
2019. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én sem tudok róla, hogy lenne linuxra outlook

helyette viszont van thunderbird

2019. máj. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Thunderbird!

Ha már Linuxot használsz, akkor használj tisztességes, hozzá való levelezőt. Az Outlook ha esetleg megy is Wine alatt, akkor sem való Linuxra, nem utolsósorban mert egy hulladék program.

2019. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az Outlook nem érhető el natívan Linux alól (Wine segítségéve való futtatása eléggé kétséges: [link] ).


Csak Windowsra, Mac-re, Androidra és iOS-re - előbbi kettő a Microsoft Office csomag keretén belül vásárolható meg (vagy próbaváltozatban kipróbálható).

[link]


Esetleg az outlook.com/hotmail.com-os fiókokhoz elérhetőek webes felületen keresztül.


Linuxon ott a Thunderbird:

[link]

nagyobb disztribúciók (Linux Mint, Ubuntu) eleve előre telepítetten tartalmazzák, telepíthető a gyári csomagtárolóból.


Vagy alternatívaként:

* Sylpheed: [link]

* Evolution: [link]

de akad még pár:

[link]

2019. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne szivasd magad a hulladék outlookal! Ahogy többen is írták a Thunderbird teljesen jó!
2019. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az MS marketing eredménye: Levelező kliens program == Outlook. :)

[link]

2019. máj. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm akkor Thunderbird, már fent is van a gépen már ez óriási segítség nekem,

De további bajok vannak...azt írja ki:

"a konfiguráció nem ellenőrizhető. Rossz a felhasználónév vagy a jelszó?" Mindent jól ütöttem be jó a felh. és a jelszó is ezerszer megnéztem. Mit csinálok rosszul?

2019. máj. 10. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:

A levelező kiszolgálótól is függ, hogy hogyan kell beállítani.

pl. gugli: thunderbird gmail beállítás

[link]

stb.

2019. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!