Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha frissítem a biost attól mi...

Ha frissítem a biost attól mi lesz jobb?

Figyelt kérdés

Vettem egy alaplapot, de régi bios van rajta. Azóta vannak újabbak. Érdemes lenne frissíteni, ha amúgy minden rendben van a géppel?


Alaplap : Gigabyte b450m s2h (rev1)



2019. máj. 10. 18:11
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha nincs semmi baj a gépeddel, akkor _általában_ teljesen fölösleges frissíteni a BIOS-t. A legtöbbször a frissítés mellett le vannak írva a változások is, azt érdemes lehet elolvasni. De többnyire nem lesz gyorsabb a gép egy BIOS frissítéstől.
2019. máj. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha minden működik, ne frissíts. Felesleges.
2019. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2019. máj. 10. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Elolvasod mit javit az adott frissites es rogton valaszt kapsz a kerdesedre, ellentetben egy altalanos, hianyos kerdessel a gyk-n.


Ha van koztuk ami memoriakezelest, cpu vrm szabalyzast vagy hasonlo hardware funkciot javit, akkor az hasznos lehet.

2019. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
Ha nem tudod mit csinál nem kell neked.
2019. máj. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!