Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Ncore-ról letöltött film miért nem seedel vissza?

4 napja töltöttem le ncore-ról két filmet, nem helyeztem át másik mappába, nem csináltam vele semmit, hagytam, hogy elkezdje magától visszaseedelni, de valamiért mégsem töltődik fel egy B, MB sem. Ez hogyan lehetséges? Mit kellene tennem? A végén még letiltanak :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: seed, letöltés, nCore

máj. 13. 01:31  Privát üzenet  

A válaszok
Ha nincs letöltő akkor nincs kinek vissza seedelned, ha 48 órán keresztül seedelni hagyod akkor is teljesítetted a seed kötelezettséget.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 13. 02:23 Privát üzenet

Valamiért nekem sem tol vissza semmiből adatot. 48 óra lemegy, de adatot nem számol sem az oldal sem a kliensem (qbitorrent friss verzió). Pár hónapja jött ez elő és volt vagy 20 torrent betöltve, nehezen hiszem el, hogy egyiket sem töltötte senki.

Valami más baja lett, de nincs kedvem kideríteni.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 13. 02:52 Privát üzenet

Az uTorrentben Ctrl+A-val kijelölöd az összes torrentet, majd jobbklikk bárhol a kijelöltek egyikére, katt a Tracker frissitésre, majd vissza a letöltési oldalra, Aktivitásra katt, F5-el frissités és láss csodát, mindegyiknél a Seed feliratra vált a Stopped helyett.

De a kényszerített inditás is megy: mikor kijelölted az összes torrentet a kliensben, jobbklikk és a Kényszerített inditásra kattintasz.

Ha ezek után is marad a Stopped, azzal már nem kell törödni, a hiba nem nálad van, attól még megy a seedelés. De ha megbontottad, valamivel megsértetted a seedelési utvonalat, akkor azt helyre kell hozni. Megoldás lehet az is, hogy a trackerből kitörlöd a torrenteket, majd az Aktivitás-ban szereplőkre rákattintasz és ujra letöltöd és seedbe állitod a torrenteket. A seedelés gyakorlatilag onnan folytatódik, ahol megszakadt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 13. 08:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

# 4/4Időpont máj. 13. 14:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy letöltött film után azt irja ki a gép, hogy a windos nem tugja megnyitni a fájlt. Mi lehet a probléma?
Hogy lehet az ncoren eltávolítani az általam letöltött filmek listáját?
ISO-ban letöltött filmet hogyan tudok pendrive-ról megnézni a tv-men? Ha simán felmásolom, nem mutatja. Máshogy kell felmásolni, vagy átkonvertálni, vagy feltenni a Daemon Toolst...
IPhone4s re szeretnék nCorerol letöltött filmeket feltenni?!
Hogyan tudom a letöltött feliratot, , összefésülni" a letöltött videóval?
Üdv! Olyan (lehetőleg magyar nyelvű), jól használható emulátor programot keresek, aminek a segítségével ISO formátumban letöltött filmeket nem kell kiírni optikai lemezre, hanem...

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!