Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Osszetomoritett fajl kuldese...

Osszetomoritett fajl kuldese utan eltunt a png formátum, hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy ismerősöm kuldott at 5000 darab kepet, ebben mindegyiknek kell, hogy legyen jpeg, png, eps, ai formátum.

Nekem a png fontos! Miutan atkuldte kitomoritettem es majdnem minden png formátum hianyzik.

Az o allitasa szerint rendben van a csomag, de nalam megsincs :/

Mar 2 különböző modon toltottem le es 3 kulonbozo programmal csomagoltam ki.

Hol keressem a hibat? Valaki tudna segiteni?



2019. máj. 18. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval amikor kicsomagoltad akkor az eredetileg .png k nél a fájltípusnál annyi volt, hogy Fájl?


Ha igen próbáld meg, hogy odaírod a fájl neve mögé, hogy .png


Ez csak akkor megy (ha nálad is bejön egyáltalán), ha a fájlkiterjesztések megjelennek. Ha nem előtte kapcsold be

2019. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos egyaltalan nem mutatja a fájlt, mintha nem is lenne ott.

Azert fura mert nehanynal megvan, de a legtobbnel hianyzik, es az o allitasa szerint rendben van. Nalam megsem mutatkozik a png fajl, sehogy sem. Mintha csak a jpeg, eps es ai formatum lenne semmi tobb.

Azt mondja a gepemmel van a gond, mert masnal rendben volt. De akkor az a keves ahol van ottt miert van? Nem kellene, hogy az osszes hianyozzon, nem csak nehany? Nem ertem :/

2019. máj. 18. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ismerősödet, hogy mivel tömörítette a fájlt? Ha WinRAR-ral, az se mindegy, hogy melyik verziójával. Ugyanazzal a programmal próbáld meg kicsomagolni.
2019. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja winzipet hasznal. Nos en kicsomagoltam winrar, breezip, winzip-el is es mind ugyanaz lett a vegeredmeny :/
2019. máj. 18. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
PM-ben küldd el a linket, ha ki tudom csomagolni (miért ne?), akkor becsomagolom az 5.71-es WinRAR-ral, majd a WinRAR programmal együtt feltöltöm a Megára (onnan teljes sebességgel le tudod szedni). De majd csak este tudom megcsinálni (ha ez jó neked), mert most el kell mennem itthonról.
2019. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!