Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van valami megoldás? Sziasztok...

Van valami megoldás? Sziasztok nemrég ellopták a steam account-mat amiben meg vettem a PUBG-t azt azlenne a probléma hogy aki ellopta az cheat-elt benne és VAC kitiltást kaptam amikor belépek a játékba steam banned-et ír

Figyelt kérdés
Steam,PUBG
2019. jún. 23. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. A VAC ban az elkövetés tényéért jár, nem azért hogy ki csinálta. Ha a tesódnak vagy haverodnak adod oda a fiókot és ő csal, azért is te vagy a felelős és ugyanúgy az önszántadon kívül történik a csalás, mint amikor egy idegen teszi.

Plusz a PUBG nem is Valve játék, nekik hiába írsz hogy nem jogos a ban. Akit jogosan bannolnak is leáll velük levelezni meg könyörögni hogy oldják fel, és világosan leírják a súgóban, hogy a support nem távolít el VAC ban-t.


[link]


"A VAC-kitiltások véglegesek, nem vitathatók, és a Steam Támogatás nem tudja eltávolítani azokat.

Ha egy VAC-kitiltásról kiderül, hogy helytelenül került kiosztásra, automatikusan eltávolításra fog kerülni."


Rád az utolsó mondat nem tartozik, mivel nem bug volt a bannolás, hanem jogos.

2019. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, ha a kitiltás ténye dokumentált, márpedig kell hogy legyen egy lezárt ticketnek róla a supportnál, akkor nyithatsz egy új account lopásos panaszt az előbbire hivatkozva, amiben leírod, hogy a csalás idején az accod el volt lopva.


Hogy működik-e? Fingom sincs. De mivel a VAC feloldásra vonatkozó szabályzás, mint az első írja, elég konkrét, ezzel talán legalább azt elkerülöd, hogy olvasatlanul töröljék az üzeneted.

2019. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*account lopás ténye dokumentált
2019. jún. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!