Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rereklám nézzegető appok...

Rereklám nézzegető appok tényleg fizetnek (Money Maker)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt tudom, és kétségtelen vannak olyan appok telefonra amik fizetnek a reklám nézzegetésért, visszont brutális pont gyüjtés árán lehet csak elérni valamit, illetve inkább arra vannak kiépülve hogy a meghivjál 1000 embert ami után fizet valami nagyon minimális összegeket, ilyen van, tudom, tapasztalat, visszont arra volnék kiváncsi hogy ezek a Money Maker appok mint pl ez: [link]


Mennyire megbízható,... Személyes tapasztalatok érdekelnének inkább mint vélemények,Nem vagyok Naív, megtanultam hogy soha semmi nincs ingyen a világon, ez, és ennek az appnak a többi verziója visszont valamivel könyebb, és gyorsabb, egyszerűbb a coin gyüjtés, amit később pénre válthatsz! Még igy sem két nap az hogy pénzt vegyél ki belőle, de nem lehetetlen és valami értelme is van nem úgy mint a többi ilyen appnál, ami még biztató hogy egyáltalán nincs reff rendszere, tehát semmi meghívósdi nincs a dologban, ami tényleg biztató, jó jel, kommentekre nem adok, egy olyan komment sincs ami alapján véleményem lenne, visszont azon is elgondolkodtam hogy csalás lenne akkor nem lehetne fent a playen, és főleg nem ilyen jó pontszámmal, az interneten egyébkét sehol nem találok róla infót! :)



#reklám #Android #pénz #Money #fizetős applikáció #nézzegetés #reklám pénz #nézz reklámokat #nézz reklámot #money maker
2019. júl. 2. 11:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!