Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan jelentkezzek be MSN-re?...

Hogyan jelentkezzek be MSN-re? Direkt szííívat.

Figyelt kérdés
Kb egy éve kezdte, akkor feladtam, de most újra megpróbálkoztam. Egyszerűen nem jelentkezik be. Tudom a jelszót, felhasználó nevet, több is van. Csináltam már újat, de nem.. Leszedem, beírom, jojózik 2 percig és kész, nem jelentkezik be.. Mit kezdjek vele?!
2010. júl. 9. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik gépen vagy ebuddy-n beenged?
2010. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kiír egy hibakódot, ugye? Keress rá arra a számokra neten, és ki fogja adni, hogy miért nem működik. Sok szerencsét. ^^
2010. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Másik gépen nem próbáltam még, de pl myvip-en beenged, ha ez segít valamit..
2010. júl. 9. 22:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmit nem ír ki, csak visszadob a bejelentkezéshez:(
2010. júl. 9. 22:06
 5/6 anonim válasza:
Próbáld meg, hogy letörlöd magát az MSN programot a gépről, vársz vele egy napot, és újból felrakod. Nekem is csinált már ilyet, és nekem ez segített... :D Sok szerencsét! ;)
2010. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek..

Próbáltam már, most kb fél éve nem volt fent maga a program, mert felidegesített. De úgy látom újabb fél év büntit kap.. (vagy inkább én:S)

2010. júl. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!