Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Random Windows kifagyások?

Random Windows kifagyások?

Figyelt kérdés

Üdv.


Gép megy szépen és teljesen random időbe illetve random tevékenységkor fogja magát majd megfagy. Hang elmegy kép megáll semmire sem reagál csak ha újra indítom manuálisan. Ahogy észrevettem újraindítás után NEM produkálja a problémát.

Vírusom nincs friss 1 napos Windows 10 Home 64 bit pont eme hibáért lett újra telepítve de nem oldotta meg.

Nem melegszik túl képes a fagyást produkálni 0 munkánál illetve játéknál is.


Ötletek?



2019. júl. 14. 18:57
 1/1 Mr. V. ***** válasza:

RAM hiba lehet: pl. van 4 slot, amiből 3 hibátlan... amíg azt a 3-at használja csak, nincs gond, amint ír a 4.-be is, akkor kifagy.

HDD hiba lehet: mivel gondolom használsz lapozófájlt, az is ramként működik, így a fenti RAM hibát produkálhatja.


Újraindítás után ugye mindkettő üres, ezért nem produkálja.


De pl. én már találkoztam olyan videokártyával, amin fel voltak püffedve a kondik és emiatt ment egy darabig a gép, majd megállt. A vége felé már el sem akart indulni. Kondicsere után működött rendesen. Tehát érdemes körülnézni esetleg az alaplapon, eszközökön, hogy van-e sérült, püffedt alkatrész, mert az okozhat random problémákat és maga az alkatrész 20-80 Ft-os tétel.

2019. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!